Z Tribalwars Wiki SK
Verzia z 14:19, 20. jún 2017, ktorú vytvoril MatthewFOX (diskusia | príspevky)
(rozdiel) ← Staršia verzia | Aktuálna úprava (rozdiel) | Novšia verzia → (rozdiel)
Prejsť na: navigácia, hľadanie
Award20.png

Vážení hráči, na svojom hernom účte by ste mali mať vždy silné a zložité heslo. Aby nikto nemohol získať prístup do Vášho účtu, stačí dodržiavať nasledovné jednoduché doporučenia:

Nikdy nikomu nedávajte svoje heslo!

DK Team si od vás NIKDY nebude pýtať vaše heslo k účtu. Ak si od vás bude niekto vyžadovať vaše heslo alebo iné vaše osobné údaje a to pod akoukoľvek zámienkou, vždy nám to prosím nahláste na hernú podporu. Ak potrebujete, aby sa o Váš účet staral niekto po dobu vašej neprítomnosti (napr. pár dní nebudete mať prístup k pc), v hre máte možnosť využiť funkciu zástupu v dovolenke.
Určite nedajte len tak niekomu ľahkovážne svoje heslo, najčastejšia príčina krádeže účtu je tá, že samotný hráč napíše svoje heslo niekam na verejne dostupné miesto (napr. na kmeňové fórum) alebo priamo zlodejovi.

Heslo by nemalo byť príliš jednoduché

Nedoporučujeme zvoliť si príliš jednoduché heslo, napr. "1234" alebo "heslo". Takisto nedoporučujeme používať také heslo, ktoré je s vami ľahko spojiteľné (meno, priezvisko, dátum narodenia, bydlisko, meno domáceho zvieratka..)
Bezpečné heslo sa skladá z veľkých a malých písmen, z rozličných znakov a čísel, či špeciálnych znakov, napr. a2DX6?s%ff7 alebo S5xks!978E. Čím dlhšie a komplikovanejšie heslo, tým lepšie pre vás. Také heslá sú určite ťažko zapamätateľné, no zato máte istotu, že ho len tak niekto neuhádne.

Pozor na prihlásenia vo verejných počítačoch

Pri prihlásení cez verejne dostupný počítač (napr. v škole, internetovej kaviarni, práci a podobne), si dajte pozor, aby sa vaše heslo automaticky neuložilo. Vždy si radšej zvoľte možnosť neuložiť si do takého počítača vaše heslo a nenastavujte si tam ani trvalé prihlásenie.

Pre svoj email si zvoľte iné heslo

Vaše heslo v hre by nemalo byť také isté, aké máte nastavené vo vašom e-maily. Herná podpora vám v prípade ukradnutého účtu žiaľ nedokáže nijako pomôcť, ak už nemáte prístup na svoj registračný email alebo aspoň na posledný vami zadaný platný email.


Poznámky

  • Ak máte podozrenie, že sa niekto cudzí prihlásil na váš účet, heslo si radšej ihneď preventívne zmeňte.
  • Vždy si môžete skontrolovať posledné prihlásenia na účet, kliknutím na "Nastavenia" a potom na "Prihlásenia".
  • V hre si môžete kedykoľvek zmeniť heslo kliknutím 2x na "Nastavenia" a potom na "Zmeniť heslo".
  • Záverom už len dodáme, že záleží skutočne len na vás hráčoch, aké bezpečné heslo si zvolíte a akú šancu dáte tým, ktorí sa snažia ukradnúť cudzie účty a pokaziť vám tak hru.