Main3.png Barracks3.png
Statue101.png Flag 3 9.png
Premium.png Pravidlá hry
Napísať správcovi Podpora
DK Tím Fórum

Wiki:Úvod

Z Wiki

Prejsť na: navigácia, hľadanie

Čo je to wiki?

Wiki je webová stránka, ktorá je voľne prístupná a otvorená t.j. môžu do nej písať všetci jej používatelia. DK WIKI je stránka určená pre hráčov a fanúšikov hry Divoké Kmene. Stránky na DK WIKI vytvárajú a upravujú samotní hráči, ktorým DK WIKI slúži ako nápoveda, v ktorej môžu nájsť všetky základné informácie o hre Divoké Kmene.

Čo sa nachádza na wiki?

Keďže je wiki tvorená samotnými hráčmi, nachádzajú sa tu len tie stránky, ktoré si sami hráči napísali. Pokiaľ hľadáte konkrétnu stránku, použite vyhľadávač nachádzajúci sa na ľavom bočnom panely alebo odkaz hľadať. Pokiaľ sa vami hľadaná stránka nenašla, skúste hľadať príbuzné stránky v kategóriách alebo si pozrite zoznam všetkých stránok.

Ako sa zaregistrujem/prihlásim na wiki?

Registrácia na wiki vám umožní plný prístup k všetkým nástrojom a stanete sa členom wiki komunity. Po registrácii budete automaticky pridaný do zoznamu používateľov. Ak sa chcete na wiki zaregistrovať, napíšte na mailovú adresu: wiki.divokekmene@gmail.com

Predmet: registrácia do wiki

Text správy:
Nick (váš nick, pod ktorým budete zaregistrovaný na wiki)
Email (váš email, na ktorý vám príde potvrdenie registrácie)

Prihlásiť sa na wiki môžete v hornej lište alebo cez tento odkaz. Prihlasovať sa môžete aj automaticky, ak po zadaní vášho nicku a hesla zaškrtnete príslušné políčko.

Ako vytvorím na wiki vlastnú stránku?

Pred vytvorením vlastnej stránky musíte byť na wiki zaregistrovaný. Po úspešnej registrácii a prihlásení budete mať ako člen wiki komunity možnosť písať a upravovať stránky. Pred vytvorením stránky si poriadne premyslite jej názov a obsah. Ak chcete do vašej stránky umiestniť aj obrázky, musíte ich pred vytvorením stránky nahrať. Po napísaní stránky si najprv zobrazte jej náhľad a opravte prípadné chyby, až potom stránku uložte do príslušnej kategórie. Všetky stránky musia byť v súlade s pravidlami wiki