Zástup v dovolenke

Zo stránky Tribalwars Wiki SK
Jump to navigation

Zástup v dovolenke je špeciálna funkcia, ktorá umožňuje dať kontrolu nad svojím účtom ale s obmedzenými funkciami. Obmedzenia začínajú v 30 dňoch od prijatia zástupu (nedajú sa posielať jednotky, suroviny). Maximálna doba zástupu môže byť 60 dní za posledných 60 dní. Ak túto hranicu prekročíš, zastupovaný účet môže byť zablokovaný.

Je zakázané útočiť na hráča, ktorý napadol účet, ktorý máte v zástupu. Hra to ani neumožní.

Zastup-nove.png

Ako nastaviť zástup v dovolenke

Tento režim nastavíš tak, že v hre klikneš na horný panel zo záložkou Nastavenia, potom na Zástup v dovolenke a do kolónky "Meno hráča" napíšeš prezývku hráča.

Ako zrušiť zástup v dovolenke

Ak sa prihlásiš na svoj účet, ktorý je zastupovaný, stačí kliknúť na Ukončiť zástup v dovolenke. Zástup bude potom ukončený.

Ak si zástupca, môžeš tak urobiť cez možnosť "Zástup v dovolenke". Keď bude zástup ukončený, musíš počkať ďalších 48 hodín, aby bola umožnená interakcia medzi tvojím a zastupovaným účtom.

Odporúčania pre účet v zástupe

Pred nastavením zástupu v dovolenke si vyber, čo umožníš zástupcovi na svojom účte robiť. Pokiaľ hráč nedodrží tvoje inštrukcie a účet vedome poškodí, alebo pošle tvoje vojsko na druhú stranu mapy ako útok alebo podporu, môžeš nám napísať na hernú podporu a my hráča za porušovanie herných pravidiel zablokujeme.

Zastup2-nove.png