Z Tribalwars Wiki SK
Prejsť na: navigácia, hľadanie

Inventár bol pridaný do hry spolu s verziou 8.19, a má za úlohu skrývať rôzne darovateľné prémiové položky alebo predmety získané z rôznych herných udalostí. Nájdete tu aj knihy pre paladina.


Inventar 2.png


Po zavedení inventára do hry ste si mohli všimnúť menší darček, a to 10% surovinové naplnenie kapacity skladu. O tomto darčeku ste sa mohli dozvedieť tak, že pri záložke Profil na hornej lište svietila oranžová jednotka. Inventár nájdete kliknutím na profil. Túto odmenu dostanú aj noví hráči sveta.


Inventarnew.jpg


Po otvorení inventára môžete vidieť nové predmety, popis predmetov v inventári a protokol inventára. Taktiež sa tam nachádza aj vyhľadávač, ktorým môžete nájsť potrebnú položku.


Inventarnovy.png


V protokole môžete vidieť zmeny v inventári (dátum použitia položky, samotnú položku, a dôvod jej získania).


Darcekinv.png


[[Predmety] z inventáru sa dajú (niektoré) aj darovať, napríklad Prémiový účet, Správca účtu a rôzne ďalšie prémiové výhody. Ak predmet darujete, iný hráč ho môže prijať alebo odmietnuť. Za darovanie predmetov z inventára iným hráčom môžete získať úspechy.


Posldark.png


Ak niekomu pošlete darček, môžete si zobraziť zoznam darčekov, ktoré čakajú na schválenie. Keď hráč do 3 dní darček neprijme alebo ho odmietne, tento sa vám vráti naspäť do inventára.