Z Tribalwars Wiki SK
Prejsť na: navigácia, hľadanie
Prémiové výhody

Prémiový účet | Prémiové body | Správca Účtu | Pomocník na farmenie |

20% produkcie surovín

Skracovanie stavebnej doby | 20% Zníženie nákladov na stavbu

Nákup vlajok | Zmena herného mena


Pomocník na farmenie

Pomocník na farmenie umožňuje jednoduché posielanie jednotiek do barbarských dedín okolo Teba, buď priamo na mape, alebo cez hlásenie o útokoch v Správcovi účtu. Môžeš vytvoriť dve šablóny na zlúčenie dvoch odlišných kombinácii jednotiek a následne odoslanie farmovacieho útoku. Pre jednoduchosť, nazveme ich A a B.

Pnf.jpg

Aktivácia pomocníka na farmenie

Pomocníka na farmenie je teraz možné zakúpiť aj samostatne, ale stále je aj súčasťou balíčku "Správca účtu". K zakúpeniu/aktivovaniu pomocníka na farmenie nemusíte mať prémiový účet. V prípade, že si ho chcete aktivovať samostatne, bez správcu účtu, môžete tak urobiť vo vašom hernom menu v položke Prémium -> Nasadiť -> Pomocník na farmenie.

» Pomocník na farmenie na 7 dní (10 bodov)

» Pomocník na farmenie na 30 dní (30 bodov)

Tvorba novej šablóny

Pre vytvorenie novej šablóny klikni na tlačítko Nová šablona pod sekciou Upravovať šablóny. Mala by sa napravo objaviť nová sekcia.

K šablóne môžeš pripojiť popis pre lepšiu orientáciu v budúcnosti.

Akonáhle si zadal požadované kombinácie jednotiek, klikni na tlačítko Uložiť k pridaniu novej šablóny.

Úprava a vymazanie šablóny

Pokiaľ potrebuješ šablónu zmeniť, či už popis alebo kombináciu jednotiek, klikni na popis šablóny pod sekciou Upravovať šablónu.

Pokiaľ uprednostňuješ zmazanie šablóny a vytvorenie šablóny novej, klikni na červený krížik napravo od popisu šablóny.

Použitie pomocníka na farmenie na mape

Am fa map.png

Akonáhle si vytvoril jednu alebo viacej šablón, môžeš ich začať používať. Pamätaj, že musíš mať aktivované kontextové menu, aby si mohol šablónu na mape použiť.

Po kliknutí na barbarskú dedinu na mape by si si mal všimnúť tlačítka A a B. Odpovedajú šablónam, ktoré si vytvoril. K odoslaniu útoku klikni na tlačítko a jednotky budú odoslané bez potreby potvrdenia útoku.

Nezabudni, že toto funguje iba na barbarské dediny. Nie je možné zaútočiť týmto spôsobom na hráčovu dedinu bez potvrdenia útoku na nádvorí.

Používanie pomocníka na farmenie v správcovi účtu

Spracv.PNG

Je tiež možné využiť pomocníka na farmenie skrz hlásení posledných útokov na barbarské dediny. Môžeš to urobiť v zozname najnovších hlásení o útokoch.

Na zozname vidíš najnovšie útoky na barbarské dediny pri ktorých došlo k úspešnému farmeniu surovín.

Rovnako ako na mape, môžeš kliknúť buď na A alebo B pre odoslanie jednotiek do útoku na barbarskú dedinu.

Tiež je tu tlačítko C, ktoré nemá nič spoločného so šablónami, ktoré si vytvoril. Kliknutím na C dôjde k použitiu najnovšej správy od špeha a k vypočítaniu koľko jednotiek je treba, aby si vydrancoval všetky suroviny, ktoré sa v danej dedine nachádzajú a odošle ich. Vyskočí ti okno s presným počtom odoslaných jednotiek.

C sa dá použiť iba pokiaľ si práve vykonal špehovanie na danú dedinu.