Z Tribalwars Wiki SK
Prejsť na: navigácia, hľadanie

Simulátor (nachádza sa v nádvorí) ti dá predstavu o tom ako asi boj dopadne. Zadáš tam vlastné a protivníkove vojenské jednotky, pridáš tam aj stupne vývoja tvojich jednotiek (protivníkove si budeš musieť tipnúť, odhadnúť),opevnenie a morálka. Od 0 do 8 hodine, kedy sa (väčšinou) začína nočný bonus. Je to dobré si zahrnúť do kalkulácií, ak plánuješ útočiť v noci. Môžeš si vybrať predmet z korešpondujúceho zoznamu, ktorý si so sebou zoberie Paladin do bitky. Je taktiež možné si vybrať viacero predmetov, ak je v brániacej sa dedine viacero Paladinou s predmetmi. Čo sa týka protivníka a jeho Paladina, to sa dá len odhadnúť, že akým predmetom je vyzbrojený.

Môžeš si nastaviť aj šťastie či morálku. Je vždy dobré vyskúšať aj najhorší možný scénar, zadať -25% šťastia, pre teba ako útočníka. Je to relevantné, ak chceš vedieť, či aj v najhoršom možnom prípade v boji vyhráš.

Po tom ti simulátor vypočíta ako dopadol boj a ukáže straty.

Snímka1.PNG


Účinky v simulátore

S novou verziou je možné v simulátore pridať aj nové účinky, ktoré sa dajú aktivovať napríklad vlajkami či rôznymi odmenami z herných udalostí. Túto možnosť nájdeš takisto v simulátore.

Hráči s Prémiovým účtom budú môcť vložiť do simulátora bonusy z ich súčasnej dediny, pomocou tlačítka "Táto dedina". Podobne sa budú dať importovať tiež bonusy z oznámení, a to kliknutím na odkaz » Vojsko zadať do simulátora.

Ucinoknadvorie.png


Vzory

V nádvorí je možné vytvoriť aj vzor pre jednotky a ten potom automaticky vyplní pole v simulátore.

Vzor-simulator.png