Main3.png Barracks3.png
Statue101.png Flag 3 9.png
Premium.png Pravidlá hry
Napísať správcovi Podpora
DK Tím Fórum
Z Tribalwars Wiki SK
Prejsť na: navigácia, hľadanie

Základné informácie

Skripty (javaskripty) sú malé programy, ktoré za vás na stránke vykonávajú činnosti, ktoré by ste inak museli robiť ručne. Môžu predpísať/predvyplniť niektoré políčka, niečo spočítať atď. Avšak, nemôžu zistiť viac ako užívateľ, nemôžu sa pozrieť na chvíľu na inú stránku a hodnoty odtiaľ použiť.


Varovanie: niektoré skripty (či ich varianty) fungujú iba v niektorých internetových prehliadačoch. Zvyčajne, čo funguje na FireFoxe, funguje aj v Opere. Internet Explorer často býva výnimkou a skript tam nie je funkčný. Väčšinou v popise skriptu býva napisané, s ktorými prehliadačmi funguje a s ktorými nie. Externé skripty fungujú iba vtedy, ak sú zabezpečené (pomocou https).

Povolené skripty

V tejto téme na fóre môžete objaviť Povolené scripty

Takisto tam môžete zažiadať o skript, ak viete, že je povolený.

Zakázané skripty

Greasemonkey skripty

MonkeyFace.png

Všetky Greasemonkey skripty sú zakázané.

S inštaláciou týchto skriptov berete na vedomie, že čoskoro na Vás môžu prísť a môže dôjsť až k úplnému výlučeniu z hry.

Ostatné zakázané skripty

Zakázané skripty sú všetky, ktoré akokoľvek nahradzujú a kopírujú prémiový účet a zjednodušujú hru (automatické posielanie podpôr, útokov, stavby ...).

Taktiež sú zakázané funkcie užívateľských javaskriptových súborov v prehliadači Opera a ďalšie nástroje na podobnej báze ako greasemonkey.