Z Tribalwars Wiki SK
Prejsť na: navigácia, hľadanie

Správy slúžia na komunikáciu s kmeňom, hráčmi ale správu môžte dostať aj od DK Tímu. Správy môžte nájsť v hre na hornej lište. Po kliknutí na správy sa vám zobrazí ponuka a to:

1. Správy
2. Hromadná správa
3. Napísať správu
4. Blokovať správy od odosielateľa
5. Adresár
6. Skupiny


1. Správy

Po kliknutí na túto položku sa zobrazí zoznam správ, ktoré možno filtrovať podľa odosielateľa, nových správ, prečítaných a zodpovedaných. Taktiež je možné ich zmazať hromadne, či nastaviť počet správ na stranu.


2. Hromadná správa

V tejto záložke nájdete prehľad odoslaných hromadných správ. Možno si tam pozrieť obsah správy alebo hráčov ktorí prečítali správu a ktorí nie.


3. Napísať správu

Táto časť slúži na odosielanie správ. Do kolónky pre doplníte meno prijímateľa, predmet necháte ľubovolný. Do tej poslednej kolónky už píšete správu samotnú. Hore nad treťou kolónkou si môžte všimnúť zoznam bb-kódov.


4. Blokovať správy od odosielateľa

Určite ste zažili situácie, v ktorých vás niekto permanentne otravoval alebo používal nevhodný slovník a vám to vadilo. Do kolónky vyplníte nick hráča a dotyčnému sa zablokuje odosielanie správ vám.


5. Adresár

V adresári si môžte vytvoriť skupiny pre kontaktovanie určitých hráčov. Táto funkcia sa hodí napríklad pre radu kmeňa alebo ak máte v kmeni rozdelených hráčov na menšie skupinky.


6. Skupiny

Táto záložka slúži na vytváranie priečinkov pre správy. Môžte si ich takto triediť.