Z Tribalwars Wiki SK
Prejsť na: navigácia, hľadanie
Verzie hry
Verzia 8.137

Už je to dlho, čo sme vás naposledy informovali o novej verzii hry. To ale neznamená, že sme medzitým na ničom nepracovali! Od začiatku tohto roka sa našim vývojárom podarilo vyriešiť 378 úloh. Medzi nimi sa nachádzalo 85 chýb, ktoré boli opravené počas uplynulých mesiacov. Tie sa týkali rôznych vecí, napríklad sa vyskytli problémy s overovaním účtov, reštartom na svete či so zmenou hernej prezývky, ale tiež vážnejšie veci, ako napríklad problémy so stiahnutím vlajok z dedín, niektoré príkazy dorazili v nesprávnom poradí či niektoré úspechy neboli automaticky udelené.

Takisto sme pracovali na vylepšeniach spojených s prevádzkou hry. Napríklad sme vytvorili nový systém upozornení na mobil, aby boli tieto posielané na vaše zariadenia spoľahlivejšie a pomáhali vám tak riešiť záležitosti spojené s hrou omnoho efektívnejšie. Vyriešili sme tiež zopár chýbajúcich prekladov či problémov s formátovaním a medzerami. Takisto sme do hry pridali niekoľko vylepšení, ktoré vám majú uľahčiť život. Zjednodušili sme niektoré veci, ako napríklad ľahší výber všetkých dedín z okna s vyžiadaním jednotiek. Pokračovali sme s prácou aj na opatreniach týkajúcich sa boja proti podvádzaniu v hre a pridali detekciu pre niekoľko populárnych (ale zakázaných) skriptov a botov. Aplikácia pre Android sa tiež dočkala svojich zmien. Opravili sme v nej hromadu chýb, vylepšili funkčnosť, stabilitu a pridali do nej chýbajúce funkcie. A hoci sa aplikácia za posledné mesiace o dosť vylepšila, i naďalej pokračujeme s prácou na nej, aby ste mohli hrať Divoké kmene bez akýchkoľvek komplikácií.

Menšie zmeny v hre si veľa z vás možno ani nevšimlo, ale určite ste si všimli väčšie zmeny, ktoré sa v hre objavili. Napríklad sme prepracovali herné udalosti "Príšera z temnej hory", "Potulný obchodník" či "Rytierske slávnosti". Tiež sme vytvorili technológiu zlučovania serverov, kde sa menšie verzie spoja s tou medzinárodnou, pričom hráči z nich budú môcť pokračovať v hre v jazyku, na ktorý sú navyknutí (do medzinárodného bol zatiaľ včlenený dánsky, chorvátsky, slovinský a thajský server). Nedávno sme do hry tiež pridali nový spôsob konca sveta, nazvaný "Veľké obliehanie".


Simulátor špehov

V simulátore môžete odteraz zistiť, čo všetko zistia nepriateľskí špehovia o vašej dedine.

Odhalene-info.png


Dynamický filter pre suroviny

Dynamické skupiny odteraz obsahujú filter pre dostupné suroviny, či už podľa ich pevného množstva, alebo percent.

Dynamicke-suroviny.png


Úspechy za porazenie jednotiek

Od sveta 29 sme do hry pridali sledovanie porazeného nepriateľa ako podporovateľ. Konečne sme však pridali obrázky úspechov pre hráčov, ktorí boli po uzatvorení sveta prví v rebríčku porazeného nepriateľa ako útočník, obranca, alebo podporovateľ. Dva úspechy ("Nedobytný" a "Nemilosrdný") sú v hre sledované už dlhšie, ale chýbala im ikona. Tretí ("Nie u mňa") sa k nim pridal a hráčom sú udelené aj spätne, no iba pre svety, v ktorých sledovanie porazeného nepriateľa už prebiehalo.


Filtrovanie útokov podľa hráčskej prezývky

Filtrovanie podľa prezývky hráča v náhľade prichádzajúcich útokov odteraz využíva funkciu automatického doplňovania. Keď chcete filtrovať zoznam podľa hráča, stačí vložiť časť jeho prezývky a systém zvyšok automaticky odfiltruje.


Vylepšenia automatického doplňovania

Tiež sme vylepšili fungovanie funkcie automatického doplňovania hráčskych prezývok v ďalších častiach hry. Filtrovanie podľa hráčskej prezývky by malo byť omnoho rýchlejšie.


Radenie oznámení v náhľade informácií o dedine

Stránka s náhľadom informácií o dedine odteraz radí oznámenia podľa dátumu ich vytvorenia. Staré preposlané oznámenia sa už nezobrazujú navrchu.


Okno s informáciami o dedine

Keď ukážete myšou na vašu dedinu, odteraz sa na mape zobrazí aj jej oddanosť, stupne budov či stupeň opevnenia.

8137 tooltip.jpg


Upozornenia pre kmeňové úlohy

Keď kmeň dostane novú kmeňovú úlohu, všetkým jeho členom príde upozornenie do mobilu.


Staré kontakty

Keď je svet uzatvorený, členovia kmeňa sú automaticky pridaní ako staré kontakty, takže je jednoduchšie ich pozvať na nový svet.


Prezývky hráčov v oznámeniach

Všetky miesta v oznámeniach, kde sa objaví prezývka hráča, odteraz odkazujú na jeho/jej hráčsky profil.


Obmedzenie pre zber surovín

Účty v zástupe môžu mať odteraz zablokovanú možnosť posielania jednotiek na zber surovín..


Aktualizácia 14.8.2018