Z Tribalwars Wiki SK
Prejsť na: navigácia, hľadanie
Verzie hry
Verzia 8.32

Chat

V hre je odteraz dostupná nová možnosť - chat. Je to akýsi miešanec chatovacieho systému a systému správ. To znamená, že budete môcť debatovať so svojimi kamarátmi cez chat, vždy len s jedným pre jedno chatovacie okienko, a konverzácia sa objaví takisto vo vašich správach pod názvom "Konverzácia z chatu".

Chat2.png

Hráči budú rozdelení do kategórií (členovia kmeňa, priatelia) a ich online stav bude možné vidieť vtedy, keď si svoj chat aktivujú. Budete mať možnosť vypnúť chat alebo ho znova aktivovať neskôr, cez nastavenia. Možnosť chatovania nebude prístupná na starších internetových prehliadačoch (napr. Opera 12), pretože tieto nepodporujú potrebnú technológiu.

Chat1.png


Správy

Odteraz je možné prehľadávať vaše správy, či už podľa ich predmetu, obsahu alebo príjemcu (teda hráča, ktorému sú správy adresované).

Vyhladavanie-sprav.png

Vo vyhľadávaní máte i rôzne možnosti:

Hladat-spravu.png


Príkazy

Ak ukážete kurzorom na ikonu sekery, ktorá je pri vašom príkaze, zobrazí sa vám počet jednotiek, ktoré ste v danom príkaze poslali.

Prikaz-vidiet.png

Bola tiež pridaná nová ikonka, ktorá reprezentuje príkaz, v ktorom sa nachádzajú iba špehovia.

Útok - špeh.png


Ďalšie zmeny

-Odteraz je možné vidieť ikony príkazov i v rámci tých, ktoré sa vracajú.

-Stav o aktívnych Prémiových funkciách a ich darovaní je k dispozícii v profile spoluhráčov z kmeňa.

-Teraz je možné darovať Prémiovú funkciu z obrazovky s priateľmi. Takisto tam môžete vidieť stav aktívnych Prémiových funkcií svojich priateľov a oni môžu vidieť ten váš.

-Bol rozšírený výber cieľových dedín v trhovisku o hľadanie pomocou názvu dediny a prezývky hráča (takisto aj v nádvorí).

Suroviny-hladatd.png

-Ak posielate príkazy priamo z mapy, odteraz budete mať možnosť vrátiť sa naspäť.

Spat-mapa.png

-Opravy rôznych chýb.

Aktualizácia: 3.2.2015