Z Tribalwars Wiki SK
Prejsť na: navigácia, hľadanie
Verzie hry
Verzia 8.33

Systém majstrov a učňov

Pre skúsených i neskúsených hráčov je dostupná nová herná funkcia: Výukový systém!

Tento systém dáva do párov skúsených hráčov s nováčikmi, ktorí potrebujú rady do hry, aby sa tak mohli o hre naučiť niečo viac a mať niekoho, kto im môže v prípade potreby poradiť.

Majstri a učni za to budú dostávať i malé odmeny.

Systém majstrov otvára úloha, ktorá vás povedie do sekcie "Profil", kde nájdete možnosť "Systém majstrov".

Ak ste identifikovaní ako majster, budete mať možnosť prihlásiť sa tam a získate odporúčaných učňov, ktorých môžete ako majster viesť.

Ak ste identifikovaní ako potenciálny učeň, uvidíte tam zoznam odporúčaných majstrov.

Len čo je nájdená zhoda, obrazovka so systémom majstrov bude pre učňa vyzerať asi takto:

Majster1.png

a takto pre majstra:

Majster2.png

Obe strany majú rozdielne možnosti. Dôležité je uvedomiť si, že môžete ako majster vidieť dedinu svojho učňa, aby ste mu tak mohli pomôcť presne s tým, čo potrebuje.

Majster môže vytvárať pre svojho učňa rôzne úlohy, aby mu tak pomohol so začiatkami hry. Nováčik sa bude mať možnosť vďaka tomu naučiť zaujímavé triky.

K dispozícii sú rôzne úlohy, ktoré by mali pokryť väčšinu potrieb začínajúceho hráča.

Učeň bude mať možnosť ohodnotiť svojho majstra a takisto ho i opustiť, ak bude mať pocit, že jeho rady nie sú k úžitku. Nezabúdajte byť vždy počas vzťahu majster/učeň k sebe zdvorilí a slušní!

Majster bude mať takisto možnosť prepustiť svojho učňa, ak je tento neaktívny.

Krátko potom, čo učeň dobyje svoju ďalšiu dedinu, stane sa vyučeným a nebude naďalej potrebovať majstra. Dokonca sa môže sám stať majstrom! Majster sa potom môže venovať trénovaniu ďalších učňov (ako majster môžete mať naraz až 3 učňov). Na majstra i učňa čaká na konci takisto úspech.

Kvôli komplexnosti tejto novinky bude treba istý čas pozorovania z našej strany, takže nie všetci hráči budú rozpoznaní od začiatku ako učni alebo ako majstri. Úplne správne fungovanie tejto funkcie teda očakávajte až postupne časom.

Takisto zatiaľ nebudete môcť požiadať konkrétneho hráča o to, aby sa stal vaším majstrom, ale v budúcnosti bude pridaná určite i táto funkcia.Ostatné zmeny

- Skupiny v správcovi zásob majú odteraz svoje priority. Môžete tak nastaviť, aby dediny v istých skupinách dostávali suroviny prioritnejšie, teda skôr, než tie s menšou prioritou.

- Do dynamických skupín boli pridané nové filtre, vrátane bodov a populácie.

- Opravy rôznych chýb

Aktualizácia: 3.3.2015