Z Tribalwars Wiki SK
Prejsť na: navigácia, hľadanie
Verzie hry
Verzia 8.34

Vylepšenia


Zmeny:

- Táto verzia obsahuje prípravy pre ďalšiu plánovanú hernú udalosť. Tou bude adaptácia minuloročnej udalosti Záchrana kráľovskej rodiny. Začiatok udalosti je plánovaný na 25.5., včas vás budeme informovať o všetkých potrebných informáciách.

- Pridané bolo zvukové upozornenie, keď vám príde správa do chatu. Toto upozornenie sa dá vypnúť.

Chat sound.png

- Pridali sme nové upozornenie v prehliadači pre zabratie dediny. Odteraz sa o svojom úžasnom víťazstve dozviete okamžite!

- Niektoré z úvodných úloh sa dajú odteraz preskočiť. Túto možnosť majú hráči, ktorí už niekedy obsadili aspoň jednu ďalšiu dedinu. Jedná sa väčšinou o úlohy, ktoré majú novým hráčom predstaviť hru a jej možnosti, ako napr. zmena profilu a podobne. Za preskočenú úlohu dostanete takisto odmenu, teda o nič neprídete.

- Nočný bonus sa odteraz zobrazí v "Aktívnych účinkoch" dediny, ak je aktívny. Reprezentovať ho bude ikonka mesiaca.

Noc ikona.png

- Oznámenia na svetoch bez lukostrelcov budú odteraz obsahovať upozornenie, keď padne viac ako 1/3 obranných jednotiek, pretože zvyšok obrannej armády bude viditeľný.

- Pridané boli nové BB-kódy ako náhrada namiesto [unit]názovjednotky[/unit]. Novým kódom je :názovjednotky: (napríklad :spear: alebo :sword: ).

- V jednej z nasledujúcich verzií sa chystáme zrušiť možnosť využívať vlastné grafické balíčky a vlastné css hárky. Ak by chcel niekto v budúcnosti využívať css hárky, existujú rôzne rozšírenia v prehliadačoch, ktoré dokážu spĺňať rovnakú funkciu. Naďalej však zostane aktívna možnosť využívať predvolené alternatívy grafických náhľadov v podobe tých, ktoré vytvorili hráči v súťaži pre výročie "10 rokov" tejto hry.

- Rôzne opravy chýb a ladenie používateľského rozhrania.

- Oprava prekladu.


Aktualizácia: 12.5.2015