Z Tribalwars Wiki SK
Prejsť na: navigácia, hľadanie
Verzie hry
Verzia 8.34.1

Prechod na https

Už predtým sme vás informovali o našich plánoch prejsť na zabezpečené https. To sa po tejto aktualizácii naozaj stane. Pre väčšinu ľudí to nepredstavuje žiadnu zmenu a nijako to neovplyvní samotné hranie, avšak pomôže to udržať váš účet a súkromné údaje v omnoho väčšom bezpečí. Ak ale používate skripty v rýchlom náhľade, ktoré komunikujú s treťou stranou (s externým serverom) bez zabezpečenia, tieto skripty odteraz nebudú fungovať. Je to preto, že prehliadač už automaticky zablokuje akýkoľvek nezabezpečený obsah, ktorý by sa vyskytol na zabezpečenej stránke.

Https.png

V súčasnosti existuje spôsob, ktorý umožňuje niektorým skriptom v rýchlom náhľade, aby mohli fungovať aj keď sa jedná o skripty nezabezpečené. Tento spôsob však zostane možný iba tri týždne, potom už nebudete môcť pridávať žiadne nové nezabezpečené skripty. Po ďalších troch týždňoch prestanú všetky existujúce skripty, ktoré nie sú zabezpečené (teda sú načítané cez http), fungovať.

Na to, aby sa v budúcnosti vyhli prípadným problémom, by si mali dávať autori skriptov pozor, aby boli obsahy ich skriptov načítané cez zabezpečené stránky.


Ostatné zmeny

- Pridaných bolo viacero ikoniek do oznámení.

- Odteraz môžete využívať klávesové skratky aj keď skryjete rýchly náhľad.

- Odteraz je možné meniť zbrane pre Paladina nezávisle na tom, či je živý alebo mŕtvy.

- Ako bolo oznámené vo verzii 8.34, zrušili sme možnosť vlastných grafických balíčkov a CSS hárkov. Ak chcete naďalej využívať vlastné CSS hárky, pomôcť vám môžu rozšírenia do prehliadača, ktoré plnia rovnakú funkciu. Stále však máte možnosť využívať prednastavené alternatívne náhľady dedín, ktoré vytvorili víťazi medzinárodnej grafickej súťaže na počesť výročia "10 rokov" Innogames.

- Keď sa zmení názov príslušnej skupiny dedín, názov na mape sa tiež automaticky zmení.

- Odteraz sa dá zobraziť viac než 100 oznámení na jednu stránku (až do 1000).

Aktualizácia: 9.6.2015