Z Tribalwars Wiki SK
Prejsť na: navigácia, hľadanie
Verzie hry
Verzia 8.35

Šľachtický vláčik

V priebehu času sa schopnosť posielania "šľachtického vláčiku" (teda niekoľkých útokov, obsahujúcich šľachtica, idúcich v krátkom rozpätí za sebou) stala dôležitou časťou hrania Divokých kmeňov. Všimli sme si, že hráči využívajú rôzne taktiky k tomu, aby takýto "vláčik" poslali, a preto sme sa rozhodli, že by podobnú možnosť mala ponúkať priamo táto hra. Je to preto, aby sa hráči nemuseli spoliehať na externú podporu a mali túto možnosť vždy po ruke.

Keď v hre pošlete útok, ktorý obsahuje šľachtica, hra vám ponúkne možnosť "pridať útok so šľachticom", ak máte v dedine vytvoreného viac, než jedného šľachtica.

8.35nobletrain.PNG

Ak vyberiete túto možnosť, budete môcť k aktuálnemu útoku pridať ďalší so šľachticom, pričom maximálny počet príkazov je 5. Tieto útoky budú poslané na vybranú dedinu s najmenším možným rozostupom medzi príkazmi (na svetoch bez obmedzenia to bude 50 ms).


Nové úspechy

Do hry sme pridali 3 nové úspechy - Majster úloh, Architekt a Verbovač. Štvrtý úspech, s názvom Oneskorenec, bude aktivovaný o čosi neskôr.

3new+1.png


Ikony s príkazmi v hráčskom profile

Odteraz je možné v profile hráča vidieť ikonky s príkazmi pri jeho dedinách, na ktoré útočíte alebo ktoré podporujete. Ak chcete takéto príkazy vidieť, musíte mať aktivovaný prémiový účet.

8.35iconplayerprofile.PNG


Ostatné zmeny

- Výukový systém je odteraz prístupný pre všetkých hráčov (zmeny boli urobené pred samotnou aktualizáciou).

- Niektoré texty týkajúce sa zdieľania príkazov boli obmenené a vylepšené.

- Pripomienka ohľadom skriptov a prechodu na https: Od 1. júla hra prestala podporovať nové pridané nezabezpečené skripty.

- V priebehu 2 týždňov všetky skripty, ktoré nie sú načítané cez https, prestanú fungovať. Včas vás o tom budeme informovať. Žiadame autorov skriptov, aby zabezpečili svoje skripty, ak tak ešte neurobili.

Aktualizácia 14.7.2015