Verzia 8.42

Zo stránky Tribalwars Wiki SK
Jump to navigation
Verzie hry
Verzia 8.42

Denné rebríčky

Odteraz budete môcť vidieť svoje postavenie v jednotlivých rebríčkoch pre denné úspechy v porovnaní s ostatnými hráčmi. To znamená, že bude možné zobraziť rebríčky všetkých piatich denných úspechov. Aby ste sa tam umiestnili, nemusíte získať denný úspech, stačí, ak sa pokúsite prekonať svoj osobný rekord!

Zaden.png

Nové úspechy: Víťazstvo vo svete

Win-world.png

Za víťazstvo vo svete môžete odteraz získať tri nové úspechy: Víťaz sveta: úspech získajú všetci hráči, ktorí zostanú na konci vo víťaznom kmeni. Najlepší hráč sveta: úspech získa hráč, ktorý bude na konci 1. v rebríčku. Najväčší bojovník sveta: úspech získa hráč, ktorý bude mať na konci najviac porazených nepriateľov (ako útočník či ako obranca).

Úspech môžete získať aj viackrát, ak vyhráte na odlišných svetoch. Spätne sa úspechy získať nedajú.


Poznámky o dedinách na mape


Ak budete zdieľať poznámky o nejakej dedine so svojimi priateľmi či spoluhráčmi z kmeňa, odteraz budete môcť vidieť aj priamo na mape, či dedina nejaké poznámky obsahuje. Dediny, ktoré obsahujú vami vytvorené poznámky, budú označené bielou ikonou a dediny, ktoré obsahujú poznámky iných hráčov, budú mať ikonu modrú. Ak dedina obsahuje vaše poznámky i poznámky vašich kamarátov či spoluhráčov, ikona bude bielo-modrá.

Villagenotesonmap.png

Aktualizácia 19.1.2016