Z Tribalwars Wiki SK
Prejsť na: navigácia, hľadanie
Verzie hry
Verzia 8.49

Jednoduchší presun na svet Casual

Keď uplynie od registrácie do sveta 14 dní, budete mať odteraz možnosť presunúť jednu zo svojich dedín na svet Casual. Presunutá môže byť iba jedna z dedín - ak máte dedín viac, presunutá bude dedina s najväčším počtom bodov. Jednotky však presunuté nebudú.

Možnosť presunu na svet Casual nájdete v nastaveniach pod možnosťou začatia znova, volá sa "Presun na Casual". Dedina a jej jednotky v pôvodnom svete zostanú k dispozícii aj naďalej, takže o nič po zvolení presunu neprídete.

Presuncasual.png


Presun predmetov na svet Casual

Počas presunu na svet Casual bude odteraz možné presunúť so sebou aj predmety z inventára rovnakým spôsobom, akým sa dajú presunúť Prémiové funkcie. Môže sa však stať, že niektoré z predmetov nebude možné presunúť z dôvodu nekompatibility s nastaveniami nového sveta (bude to tam aj vysvetlené). Nepresunuteľné predmety zostanú v pôvodnom svete.


Oznámenia ohľadom presunutých predmetov

Po presunutí sa na svet Casual vám na oba svety príde oznámenie, ktoré vás bude informovať ohľadom presunutých predmetov či Prémiových funkcií.


Nový typ oznámení: Udalosti

Na základe vašich názorov sme sa rozhodli pridať do oznámení novú kategóriu - udalosti. Mala by dopomôcť k rýchlejšiemu a prehľadnejšiemu spravovaniu oznámení počas herných udalostí.


Nedávne zmeny v inventári

Informácie ohľadom nedávnych zmien v inventári budú odteraz obsahovať tiež dôvod jednotlivých akcií, vďaka čomu by ste mali mať o zmenách v rámci svojich predmetov väčší prehľad.

Inventarnovy.png


Aktualizácia 05.07.2016