Z Tribalwars Wiki SK
Prejsť na: navigácia, hľadanie
Verzie hry
Verzia 8.59

Zmeny v systéme špehov

Urobili sme zopár zmien, týkajúcich sa systému špehov, čo má dopomôcť k lepšiemu porozumeniu ich fungovania. Špehovia budú po prechode na novú verziu fungovať nasledovne:

  • V 3-stupňovom výskume budú špehovia môcť odhaliť jednotky, budovy, suroviny a jednotky mimo dedinu, a to v závislosti od ich vyskúmanej úrovne.
  • Pre zjednodušený výskum a Paladina s predmetmi budú špehovia môcť odhaliť jednotky, budovy a suroviny (a vojsko mimo dedinu, ak má Paladin Kalidov ďalekohľad).
  • Vo všetkých ostatných prípadoch budú špehovia môcť odhaliť jednotky, budovy, suroviny a tiež jednotky mimo brániacu sa dedinu.

Takisto sme odstránili nastavenie, kde mohli špehovia odhaliť iba jednotky a nič iné.


Vylepšenie Prémiového trhu

Na základe našich pozorovaní sme sa rozhodli urobiť zopár zmien v rámci Prémiového trhu: Zväčšili sme základnú a celkovú kapacitu na začínajúcich svetoch - odteraz bude trh začínať s 25 000 surovinami a kapacitou 50 000 surovín.

Všimli sme si aj to, že v určitom bode v pokročilej fáze hry ostáva Prémiový trh zväčša zaplnený a neprebiehajú v ňom žiadne obchody. Keď bude odteraz trh plný a nebude ho nikto používať, aj tak bude postupne jeho kapacita rásť.

Ďalšie zmeny a vylepšenia týkajúce sa Prémiového trhu plánujeme urobiť aj v budúcnosti!


Ďakovanie na fóre

Odteraz môžete poďakovať na kmeňovom fóre aj v téme, ktorá je už uzatvorená.


Aktualizácia 25.10.2016