Z Tribalwars Wiki SK
Prejsť na: navigácia, hľadanie
Verzie hry
Verzia 8.84

Nová verzia prinesie vylepšenia do systému majstrov a učňov. Okrem toho obsahuje drobné zmeny, týkajúce sa používateľského rozhrania a existujúcich herných funkcií.


Vylepšenie výukového systému

Niekoľkými spôsobmi sme vylepšili systém majstrov. Odteraz sa učňom zobrazí viacero dostupných majstrov, z ktorých si môžu vyberať. Stránka obsahuje aj dodatočné informácie v podobe stužiek, ktoré vám môžu pomôcť s výberom toho najlepšieho majstra.

Majstrom môže byť odteraz aj člen kmeňa či niekto z vašich priateľov. Upravili sme tiež spôsob, akým sú vybraní majstri systémom, čo by malo viesť k lepším výsledkom a výberu tých najskúsenejších hráčov Divokých kmeňov.

Tribe mentoring 884.png


Odstránenie poznámok z vlastných dedín

Odteraz je možné zmazať poznámku priamo, ak je priradená k jednej z vašich vlastných dedín. Predtým ste museli ručne kliknúť na upravenie poznámky, vymazať celý text a uložiť to.

Teraz sa dá zmazať kliknutím na "X" v pravom hornom rohu. Potom potvrdíte jej zmazanie a poznámka bude fuč.


Klávesová skratka pre poslanie správy

Pridaná bola nová klávesová skratka, týkajúca sa posielania správ v hre. Stačí kliknúť Ctrl + Enter a je to.


Nesprávne obrázky v stavebnom rade

Keď sa budova búrala, stavebný rad ukazoval nesprávny stupeň budovy (obrázok), pretože nebral do úvahy príkazy na búranie. Všetko ostatné fungovalo správne, opravili sme iba zobrazovanie obrázku.


Aktualizácia 16.5.2017