Z Tribalwars Wiki SK
Prejsť na: navigácia, hľadanie
Verzie hry
Verzia 8.96

Nová verzia prinesie do hry rebríček ku kmeňovým schopnostiam s množstvom darovanej prestíže. Obsahuje tiež drobné vylepšenia a opravy chýb.


Rebríček darovanej prestíže

Na stránke s kmeňovými schopnosťami sa odteraz objaví možnosť zobraziť rebríček darovanej prestíže. Tam nájdete informácie o tom, ktorý hráč z kmeňa daroval kedy a koľko prestíže. Darovaná prestíž sa počíta až od novej verzie 8.96, nie spätne.

Darovnprestiz.png


Vybrať všetky úspechy

Odteraz budete môcť jednoduchšie vyberať všetky úspechy pre ich zobrazenie/skrytie v profile. Stačí kliknúť na možnosť "vybrať všetko" a je to.

896-uspechy.png


Predčasné využívanie žoldnierov

Počas udalosti Útok na hrad sa mohlo stať, že sa hráči dostali na stránku s udalosťou ešte predtým, než boli všetky úlohy aktivované. To znamenalo, že mohli využívať žoldnierov ešte pred tým, než by ich započítalo do pokroku pre danú úlohu. Odteraz budú mať hráči prístup na túto stránku až potom, čo budú všetky úlohy aktivované, aby podobný problém už nenastal.


História Divokých kmeňov

Nedávno sme s vami zdieľali časovú os Divokých kmeňov. Odteraz k nej budete mať prístup aj z úvodnej stránky hry v spodnej lište, kde sa nachádza pod názvom "História".


Úlohy blokovali hráčov

Počas zvláštnych okolností sa mohlo stať, že bol hráč zablokovaný z toho dôvodu, že úloha dosiahla neplatný stav. Podobná vec by sa už nemala stať.


Presunutie úloh na svet Casual

Úlohy, ktoré sa vo svete Casual nedajú splniť, sa odteraz nebudú presúvať spolu s hráčom na svety Casual.


Obyvateľstvo po zbúraní budovy

Občas sa stávalo, že sa obyvateľstvo dediny neprepočítalo správne po zbúraní nejakej budovy. Túto chybu sa nám podarilo opraviť.


Korekcia slovenského prekladu

Počas uplynulých dvoch týždňov prebehla oprava slovenského prekladu Divokých kmeňov. Jej cieľom bolo, aby hranie v slovenčine bolo pre vás príjemnejšie a zrozumiteľnejšie. Ak by ste našli v prekladoch nejakú chybu či nezrozumiteľnú časť, napíšte nám na hernú podporu a my sa na to pozrieme.


Aktualizácia 15.8.2017