Z Tribalwars Wiki SK
Prejsť na: navigácia, hľadanie

Pozvať hráčov

Za každého pozvaného nového hráča, ktorý dosiahol 500 bodov, získate Prémiový účet na 5 dní a 1 vlajku!

Ako na to?

Cez nastavenia kliknete na "Pozvať hráčov",v dolnej lište "Pozvať hráčov"

Sl.png

alebo cez mapu kliknutím na takúto dedinku.

Pozyvanie.png

Ďalšieho hráča môžete pozvať dvoma spôsobmi:

- cez pozývací odkaz, ktorý môžte odoslať svojim kamarátom

- cez emailovú adresu

- -.png

Pokiaľ pozývate nových hráčov cez váš pozývací odkaz, tak ho stačí len skopírovať a poslať vašim kamarátom alebo ho umiestniť na nejaké stránky alebo fóra. Treba si však dávať pozor, pretože v pozývacom odkaze je ID a svet. (http:://www.divoke-kmene.sk/VAŠE ID-SVET NA KTOROM HRÁTE.html)

---.png

Pokiaľ pozývate nových hráčov cez email tak treba vyplniť okno s emailovou adresou vášho kamaráta a odoslať to. Pri pozývaní cez emailovú adresu s môžte zvoliť, či chcete nového hráča pozvať do blízkosti vašej dediny alebo niekde na mape.

Nnm2.png

Keď sa vaši priatelia pôjdu registrovať, uistite sa, že

- Pri registrácii použili VÁŠ odkaz na nábor nových hráčov , pretože tam sa automaticky priradí ID a svet. Nesmú sa registrovať cez základný odkaz [www.divoke-kmene.sk.]

- Neregistrujú sa cez vaše pripojenie (rovnakú IP adresu), pretože je to nelegálne, pravidlá vravia, že je možné mať len jeden účet na každom svete. Porušenie tohoto pravidla je trestané.

-Použijú len platný e-mail pri registrácii, pretože je účet potrebné aktivovať pomocou aktivačného kódu.

- Hráč sa musí registrovať na svete na ktorom hráte vy. Pokiaľ hráte na sk30 a on sa zaregistruje na sk29 nedostanete Prémiový účet a vlajku.

Nie je možné nabrať rovnakého človeka na jeden svet dvakrát (je to proti pravidlám).

Do blízkosti jednej z tvojich dedín môžeš za deň pozvať najviac 5 hráčov. Nebudeš môcť zaútočiť alebo obchodovať s hráčmi, ktorí boli pozvaní do blízkosti tvojej dediny počas doby 3 týždňov.