Main3.png Barracks3.png
Statue101.png Flag 3 9.png
Premium.png Pravidlá hry
Napísať správcovi Podpora
DK Tím Fórum

Zlacnenie mincí

Z Tribalwars Wiki SK

Prejsť na: navigácia, hľadanie
O HreBB-kódySkratkyTechnické radyPomôckyZákladyVerzie hryKoniec hryZlacnenie mincíUzatvorenie sveta

Zlacnenie mincíZákladnou podmienkou pre získanie zľavy na mince je to, že svet musí byť spustený minimálne 6 mesiacov (180 dní) a musia o to požiadať hráči z daného sveta (ticketom na hernú podporu (odkaz)).


Zlacnenie zlatých mincí na 1/2 pôvodnej ceny (faktor 0.5)

Keď je splnená základná podmienka a počet hráčov poklesne pod 900, prebehne na danom svete anketa, ktorá bude trvať 7 dní. Ak väčšina zúčastnených hráčov bude hlasovať za zlacnenie mincí, bude toto po ukončení ankety v priebehu niekoľkých následujúcich dní nahraté do hry. O spustení ankety a tiež o jej výsledku budú hráči vždy informovaní hromadnou správou priamo v hre.


Zlacnenie zlatých mincí na 1/3 pôvodnej ceny (faktor 0.3)

Keď je splnená základná podmienka a počet hráčov poklesne pod 600, prebehne na danom svete anketa, ktorá bude trvať 7 dní. Ak väčšina zúčastnených hráčov bude hlasovať za zlacnenie mincí, bude toto po ukončení ankety v priebehu niekoľkých následujúcich dní nahraté do hry. O spustení ankety a tiež o jej výsledku budú hráči vždy informovaní hromadnou správou priamo v hre.


Zlacnenie zlatých mincí na 1/5 pôvodnej ceny (faktor 0.2)

Keď je splnená základná podmienka a počet hráčov poklesne pod 300, prebehne na danom svete anketa, ktorá bude trvať 7 dní. Ak väčšina zúčastnených hráčov bude hlasovať za zlacnenie mincí, bude toto po ukončení ankety v priebehu niekoľkých následujúcich dní nahraté do hry. O spustení ankety a tiež o jej výsledku budú hráči vždy informovaní hromadnou správou priamo v hre.


Ak sa v prebiehajúcej ankete hráči rozhodnú, že zľavu na mince nechcú, o ďalšiu anketu je možné požiadať až o ďalšie 3 mesiace.


Výnimku v skracovaní ceny mincí majú svety s polovičným trvaním (v tom prípade sa časové požiadavky krátia na polovicu a počet potrebných hráčov o polovicu zvyšuje).