Z Tribalwars Wiki SK
Prejsť na: navigácia, hľadanie
O HreBB-kódySkratkyTechnické radyPomôckyZákladyVerzie hryKoniec hryZlacnenie mincíUzatvorenie sveta

Zlacnenie mincíZákladnou podmienkou pre získanie zľavy na mince je to, že svet musí byť spustený minimálne 6 mesiacov (180 dní) a musia o to požiadať hráči z daného sveta (ticketom na hernú podporu (odkaz)).


Zlacnenie zlatých mincí na 1/2 pôvodnej ceny (faktor 0.5)

Keď je splnená základná podmienka a počet hráčov poklesne pod 900, prebehne na danom svete anketa, ktorá bude trvať 7 dní. Ak väčšina zúčastnených hráčov bude hlasovať za zlacnenie mincí, bude toto po ukončení ankety v priebehu niekoľkých následujúcich dní nahraté do hry. O spustení ankety a tiež o jej výsledku budú hráči vždy informovaní hromadnou správou priamo v hre.


Zlacnenie zlatých mincí na 1/3 pôvodnej ceny (faktor 0.3)

Keď je splnená základná podmienka a počet hráčov poklesne pod 600, prebehne na danom svete anketa, ktorá bude trvať 7 dní. Ak väčšina zúčastnených hráčov bude hlasovať za zlacnenie mincí, bude toto po ukončení ankety v priebehu niekoľkých následujúcich dní nahraté do hry. O spustení ankety a tiež o jej výsledku budú hráči vždy informovaní hromadnou správou priamo v hre.


Zlacnenie zlatých mincí na 1/5 pôvodnej ceny (faktor 0.2)

Keď je splnená základná podmienka a počet hráčov poklesne pod 300, prebehne na danom svete anketa, ktorá bude trvať 7 dní. Ak väčšina zúčastnených hráčov bude hlasovať za zlacnenie mincí, bude toto po ukončení ankety v priebehu niekoľkých následujúcich dní nahraté do hry. O spustení ankety a tiež o jej výsledku budú hráči vždy informovaní hromadnou správou priamo v hre.


Ak sa v prebiehajúcej ankete hráči z daného sveta rozhodnú, že zľavu na mince nechcú, o ďalšiu anketu je možné požiadať až o ďalší 1 mesiac.