Z Tribalwars Wiki SK
Prejsť na: navigácia, hľadanie
Koniec hrySvetová dominanciaRunové vojnyVeľké obliehanieVek osvietenstva


Víťazné podmienky

Výhra na dominanciu je najstaršou víťaznou podmienkou v Divokých kmeňoch. Ak chce nejaký kmeň vyhrať, musí obsadiť určité percento zo všetkých aktívnych (hráčskych) dedín na danom svete. Potrebné percentá sa líšia v jednotlivých svetoch a dajú sa nájsť, ak kliknete na Rebríček - Svetová dominancia. Výhru však možno dosiahnuť až potom, keď bude svet spustený viac, než 180 dní.


Koniec hry

Po dosiahnutí podmienok pre výhru sa spustí odpočet, ktorý potrvá 14 alebo 28 dní. Počas toho je nutné udržať podmienky víťazstva, pretože ak sa prerušia, odpočet bude vynulovaný a spustí sa odznova. Dajte si pozor, pretože udržanie víťazných podmienok nie je jednoduché. Keď sa vám to však podarí, budete označení za víťaza sveta a svet sa automaticky uzatvorí - to znamená, že až do ručného uzavretia bude nastavený mier.

Po skončení odpočtu budú automaticky ocenení najlepší hráči v podobe úspechov či prémiových bodov, členovia víťazného kmeňa dostanú tiež prémiové body a úspech za výhru na svete. Následne bude ručne vytvorená víťazná téma na našom verejnom fóre.


Svetovadominancia.png