Z Tribalwars Wiki SK
Prejsť na: navigácia, hľadanie
Verzie hry
Verzia 8.33.2

Sledovanie fóra

Na žiadosť hráčov bola pridaná možnosť ignorovať fórum (viac info na » Fórum kmeňa) resp. nesledovať určitú časť fóra. Ak fórum prestanete sledovať, nebudete dostávať žiadne informácie o nových príspevkov v danom fóre, ktoré si vyberiete. Túto možnosť nájdete v pravom hornom rohu každej časti kmeňového fóra.

Aawdd.pngUpozornenie o výstavbe

Pridané upozornenie "Výstavba dokončená", ktoré je podobné upozorneniu, ktoré dostávate, keď urobíte pokrok v nejakom úspechu. Keď je výstavba budovy dokončená, zobrazí sa vám upozornenie v spodnej časti obrazovky, vtedy, keď nemáte kliknuté na hlavnú budovu. Toto upozornenie sa dá aj deaktivovať v herných nastaveniach. Hráči, ktorí majú viac ako 1 dedinu, budú mať po aktualizácii toto upozornenie vypnuté, zapnúť si ho musia ručne.

Scredadw.pngOstatné zmeny

- Pridaná možnosť vidieť darčeky, ktoré ste poslali nejakému hráčovi a čakajú na prijatie.

- Pridaná možnosť poslať jednoduchým spôsobom odkazy na iného hráča tak, že jeho meno presuniete pomocou myši do okna s chatom. Takto budú automaticky formátované do kódov odkazy na hráčov, dediny a kmene.

- Pridaná možnosť vytvoriť tú istú ponuku znova, z oznámení, ktoré dostanete ohľadom prijatia ponuky. Táto možnosť nebude fungovať na oznámenia, ktoré dostanete pred aktualizáciou.

- Pridané boli farby pre upozornenie - "plné" (červená) a "90% plné" (hnedá) - pre zobrazenie populácie dediny; podobné je to v prípade surovín. Plný sedliacky dvor na stupni 30 toto upozornenie mať nebude.

Plnysedliacky.png

- Pridané informácie o počte dedín, ktoré hráč má, v okne, ktoré sa zobrazí, keď ukážete na jeho dedinu na mape.

- Tlačítka "odpovedať" a podobne boli pridané i na vrchnú časť vlákna v kmeňovom fóre, takže ich môžete teraz objaviť pod i nad vláknom.

- Znížené hodnoty pre úspech "Zabi X šľachticov". Prvú úroveň ocenenia dostanete už keď sa vám podarí poraziť prvého šľachtica.

- Vkladanie súradníc do šľachtického plánovača bolo nahradené funkciou hľadania dediny, podobne ako to je i v nádvorí či na mape.

- Budovy, ktoré boli zdemolované počas výstavby, nestratia celý postup výstavby, ale budú mať približne ten, ktorý už dosiahli. Ak je napríklad budova postavená na 50 % a vtedy je poškodená katapultami, udrží si pokrok 50 % a jej výstavba bude pokračovať od 50 %, akurát sa začne počítať od nového (nižšieho) času výstavby.

- Systém majstrov: Pridaný odkaz "otvoriť chat".

- Systém majstrov: Stav úlohy učňa bude odteraz aktualizovaný bez nutnosti obnovenia stránky.

- Drobné úpravy používateľského rozhrania a prekladu.

- Opravy chýb.

Aktualizácia: 24.3.2015