Z Tribalwars Wiki SK
Prejsť na: navigácia, hľadanie
Verzie hry
Verzia 8.34.4

Ďalšie zmeny ohľadom skriptov a prechodu na https

Ako sme vám oznámili už vo verzia 8.34.1, nasleduje niekoľko ďalších zmien pre skripty, ktoré sa týkajú prechodu na zabezpečené https.

Celá hra bola nastavená na zabezpečené https. Pre väčšinu hráčov to neznamenalo žiadnu väčšiu zmenu a dopomohlo to k udržaniu hráčskych účtov a informácií o nich vo väčšom bezpečí. Ak však používate skripty z rýchleho náhľadu, ktoré sú napojené na tretiu stranu (externý server) bez zabezpečenia (napr. skripty, ktoré odosielajú obsah oznámenia), tieto skripty už nemusia správne fungovať. Je to preto, že váš internetový prehliadač už automaticky zablokuje takéto pokusy načítať nezabezpečený obsah, ak je samotná stránka zabezpečená.

Https.png

Od 1. júla 2015 už nie je možné pridávať do hry žiadne nové nezabezpečené skripty. Ak sa takéto skripty pokúsite spustiť, hra vám napíše chybovú hlášku a zobrazí vám, kde presne je problém.

Všetky nezabezpečené skripty už nebudú fungovať. Tvorcom skriptov tiež odporúčame, aby na toto mysleli a zabezpečili obsah svojich skriptov.


Ostatné zmeny

- Pomocník na farmenie: Keď zvolíte možnosť poslania vlastného útoku, zobrazí sa vám vyskakovacie okno (ako to je aj na mape), namiesto toho, aby vás hra presunula do nádvoria.

- Pridaná bola možnosť stiahnuť podporné vojská z dediny naspäť zo stránky s informáciami o dedine. Predtým sa to dalo iba ak ste mali aktívny Prémiový účet. Rozhodli sme sa pre túto zmenu preto, aby mali neskúsení hráči menej problémov so sťahovaním svojich podpôr.

- Zrušenie príkazov na verbovanie vojakov bude počas začiatočníckej ochrany odteraz vracať 100% minutých surovín, namiesto bežných 90%.

Aktualizácia: 30.06.2015