Z Tribalwars Wiki SK
Prejsť na: navigácia, hľadanie
Kmeň Vstup do kmeňaZaloženie kmeňaPozvanie hráča do kmeňaOpustenie kmeňaRozpustenie kmeňaDiplomaciaFórum kmeňaKmeňový profilPráva v kmeniKmeňový znakŠľachtický plánovačNájsť kmeňKmeňové schopnostiKmeňové úlohy

Vstup do kmeňa

Ako vstúpiť do kmeňa: Aby ste sa mohli dostať do kmeňa, potrebujete pozvánku alebo si napísať prihlášku do kmeňa, pokiaľ má kmeň povolené podávanie prihlášok. Pokiaľ sa nedá podať prihláška, tak musíte kontaktovať kompetentné osoby pomocou správy. Pozvánku dostanete od hráča, ktorý má na to práva. Napríklad náborár - má práva pre odosielanie pozvánok do kmeňa. V prípade keby nebol dostupný náborár, môžete sa obrátiť na zakladateľa kmeňa, alebo vodcu kmeňa. Kto to je, je zvyčajne uvedené na profilu kmeňa.

Prihlášku si podáte cez profil kmeňa. Nájdete to pod možnosťou Požiadať o prijatie. Potom už len vyplníte prihlášku. Kmeň v prihláške môže mať napísané, aké kritériá očakáva alebo čo vaša prihláška musí obsahovať.

Pokiaľ nemá kmeň určené, že musíte požiadať o vstup, tak sa doňho môžete jednoducho pridať aj bez prihlášky alebo pozvánky. Stačí kliknúť na možnosť Pridaj sa!.

Prijatie do kmena.png

Koho žiadať o vstup do kmeňa:

Strom.png - Zakladateľ kmeňa

Lead.png - Vodca kmeňa

Invite.png - Náborár