Z Tribalwars Wiki SK
Prejsť na: navigácia, hľadanie
Kmeň Vstup do kmeňaZaloženie kmeňaPozvanie hráča do kmeňaOpustenie kmeňaRozpustenie kmeňaDiplomaciaFórum kmeňaKmeňový profilPráva v kmeniKmeňový znakŠľachtický plánovačNájsť kmeňKmeňové schopnostiKmeňové úlohy

Založenie kmeňa

Založiť kmeň môže každý, nezáleží na počte bodov. Ak si založíte kmeň, ste zakladateľom kmeňa a máte všetky kmeňové práva.

Ako založiť kmeň: V hornej lište vpravo od správ vidíte kmeň. Otvorením kmeňa sa zobrazia kolónky kde napíšete: Meno kmeňa a Skratku kmeňa - tag (max 6 písmen) a kliknete na založiť. Je samozrejme zakázané používať v mene kmeňa vulgárne názvy

Hráči bez kmeňa si teraz môžu podať prihlášku a zobrazí sa im zoznam doporučených miestnych kmeňov. Kmene si môžu nastaviť či chcú verbovať nových hráčov do kmeňa a takisto aj vzor pre potencionálnych uchádzačov na stránke s vlastnosťami kmeňa. Náborárom tým pádom odpadne kopec roboty.

pre zväčšenie kliknite na náhľad

Zakladateľ kmeňa

Strom.png - Zakladateľ kmeňa má všetky kmeňové práva, môže Kmeň premenovať alebo rozpustiť, zmeniť Domovskú stránku kmeňa, IRC-Channel a Kmeňový erb (ak má aktívny Prémiový účet), viesť interné Fórum a vymenovať iných hráčov zakladateľmi kmeňa.

Čo urobiť, keď je váš jediný zakladateľ v kmeni neaktívny?

Každý kmeň musí mať zakladateľa. Občas sa môže stať, že hráč, ktorý je zakladateľ prestane hrať a zabudne odovzdať práva zakladateľa inému členovi kmeňa, poprípade je zablokovaný za porušenie herných pravidiel.

Herné podpora v tomto prípade povoľuje vášmu kmeni navrhnúť nové zakladateľa. (Herná podpora - suport - ticket)

Podmienky:


  • 1. Neaktívne zakladateľ kmeňa sa na svoj účet neprihlásil viac ako 14 dní alebo bol účet natrvalo zablokovaný za porušenie herných pravidiel.


  • 2. Hráči v kmeni si na kmeňovom fóru vytvorí anketu, kde si sami rozhodnú a navrhnú si nového zakladateľa - musí mať 2/3 väčšinu hlasov členov kmeňa.


  • 3. Zmena práv prebehne len v prípade, že v kmeni nie je ešte iný zakladateľ.